Liczba odwiedzin: 3459 Jesteś właścicielem tej szkoły?

O.S.K. KAMELEON

  (80 opinii w tym 49 zaufanych)
Rezerwuj kurs

Siedziba

O.S.K. KAMELEON
Rynek 15 (nad restauracją Pod Arkadami)
44-300 Wodzisław Śląski

Opis szkoły

ZMIANA CEN KURSÓW OD 01 stycznia 2019 roku.

W CENIE KURSU KATEGORII "B" OTRZYMUJESZ DWIE DODATKOWE GODZINY JAZD ORAZ E-LEARNING GRATIS.

E-LEARNING - Bardzo wygodny sposób na realizację części teoretycznej, nie jesteś uzależniony od sztywno narzuconych terminach wykładów stacjonarnych, nie musisz się martwić że "dzisiaj" nie dam rady przyjść na wykłady. Kursant indywidualnie decyduje o czasie i postępie nauki. W każdym dogodnym dla siebie terminie odbywa szkolenie teoretyczne i na pewno żaden temat nie umknie.

Zdawalność opublikowana w 2017r. przez WORD Katowice świadczy o równej jakości nauczania - jak co roku KAMELEON znów w 1 dziesiątce najlepszych ośrodków.

O.S.K. KAMELEON


Prowadzimy Naukę Jazdy od kwietnia 2011 roku zapewniając kursantom najwyższy poziom nauczania w regionie co jest potwierdzone przez coroczne publikacje WORD Katowice.

2011 rok – Rozpoczęcie działalności od kwietnia. Na podstawie danych uzyskanych z Wydziału Komunikacji UM w Jastrzębie-Zdrój zdawalność wyniosła 46,2 procent.

2012 rok - 8 miejsce w WORD Jastrzębie-Zdrój z wynikiem 44,3 procent ( na przeszło 60 sklasyfikowanych szkół z Jastrzębia-Zdroju, Wodzisławia Śląskiego, Żor, Cieszyna, Pszczyny i Raciborza które kierują swoich kursantów do WORD Jastrzębie-Zdrój ).

2013 rok – Największy sukces OSK Kameleon zdobywając 1 miejsce w WORD Jastrzębie-Zdrój z wynikiem 54,5 procent. Ten wynik był zarówno najwyższy w województwie Śląskim ( na około 500 szkół ).

2014 rok – 4 miejsce w WORD Jastrzębie-Zdrój z wynikiem 45,5 procent.

2015 rok – 2 miejsce w WORD Jastrzębie-Zdrój z wynikiem 49.7 procent. Za okres pierwszych 9 miesięcy zdawalność wyniosła 50,5 procent i był to trzeci wynik w województwie Śląskim.

Powyższe osiągnięcia nie uzyskaliśmy z przypadku. Cały czas dokładamy wszelkich starań aby zapewnić Wam najlepsze warunki do szkolenia teoretycznego i praktycznego. Nie tniemy kosztów na infrastrukturze, materiałach dydaktycznych, czasie realizowanych jazd, pojazdach i ich materiałach eksploatacyjnych, kadrze instruktorskiej.

1. Biura w Wodzisławiu Śląskim, Jastrzębiu-Zdroju i Cieszynie są do Waszej dyspozycji 5 dni w tygodniu przez 8 godzin.

2. Konkurencyjne ceny. Należności finansowe możesz dokonywać w dogodnych i nieoprocentowanych ratach. W chwili obecnej trwa promocja dla Wodzisławia Śląskiego i Cieszyna.

3. Część teoretyczna odbywa się w odpowiednio wyposażonych salach wykładowych umożliwiających prowadzenie wykładów multimedialnych i prezentację różnych sytuacji drogowych ( w tym trasy egzaminacyjne ). Nauczamy także z wykorzystaniem internetu - E-learning. W cenie kursu stacjonarnego jak i internetowego wszyscy uczestnicy otrzymują „sprawdzone” materiały dydaktyczne . Wykłady prowadzone są 4 razy w tygodniu by móc szybko rozpocząć szkolenie praktyczne. Na naszych wykładach łatwo i przyjemnie przyswoisz wiadomości niezbędne do właściwego zachowania się na drodze. Zajęcia z zakresu udzielania Pomocy Przedmedycznej prowadzone są przez wykwalifikowanego, czynnego ratownika medycznego. Pamiętaj, że nie musisz sam być uczestnikiem wypadku aby udzielać pomocy. Twoje umiejętności mogą komuś uratować życie.

4. Kadra instruktorska nie ulega rotacji. Od lat szkolenia prowadzą doświadczeni instruktorzy Agnieszka, Jolanta, Adam, Daniel, Ireneusz i Krzysztof a w zeszłym roku dołączyli Monika i Przemysław. Nasi instruktorzy charakteryzują się dużą cierpliwością i wytrwałością dzięki czemu gwarantujemy bezstresową jazdę  i właściwe przygotowanie do zdania egzaminu a następnie do samodzielnego prowadzenia pojazdów.

5. Część praktyczna odbywa się na takich samych pojazdach jakimi aktualnie dysponuje WORD czyli TOYOTA YARIS III z silnikami benzynowymi o pojemności 1,33dcm³ i mocy 100KM z 6 stopniową skrzynią biegów. Jazdy są prowadzone systematycznie i z dużym natężeniem tak aby kursant sprawnie przyswoił prawidłową technikę kierowania pojazdem oraz zachowania w czasie różnych sytuacji drogowych. U nas nie będziesz zmuszona(y) długo oczekiwać na kolejne jazdy. Godzina szkolenia praktycznego równa jest godzinie zegarowej 60 minut. Ponadto masz możliwość zdobycia dodatkowych jazd gratis które z pewnością przydadzą się przed egzaminem państwowym. Nasze pojazdy pochodzą od autoryzowanego dealera, są bezwypadkowe i systematycznie przechodzą przeglądy gwarancyjne. Ogumienie w zależności od pory roku „lato – zima”, nie zakładamy „używek”. Dbamy o czystość w pojazdach – u nas nie przykleisz się do kierownicy.

6. Instruktor prowadzący na Twoje życzenie będzie mógł uczestniczyć w egzaminie państwowym.

7. Plac manewrowy – przestronny, umożliwiający szkolenie dla kilku pojazdów jednocześnie ( jedna załoga nie musi ustępować miejsca drugiej ). Pasy ruchu posiadają identyczne wymiary i kompletne wyposażenie w pachołki - tyczki jak na egzaminie państwowym. Plac manewrowy zlokalizowany jest w Jastrzębiu-Zdroju w dzielnicy Zdrój co umożliwia powtórzenie zadań przed samym egzaminem.

Nabyta u nas wiedza teoretyczna i umiejętności praktyczne sprawią, że egzamin zdasz na pewno a przede wszystkim uczynią Cię bardzo dobrym kierowcą. Prawko zrobisz w sprawny i profesjonalny sposób za przyzwoite pieniądze.
Przyjdź i przekonaj się osobiście.
ZAPRASZAMY
Zespół: KAMELEON.

Ostatnie opinie o O.S.K. KAMELEON

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
A

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 15.08.2019

Do Nia Dominika

Do Nia Dominika
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Kategoria A za 1 podejściem polecam !!! w Jastrzębiu Zdroju polecam szczególnie instruktora Adama !!!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
A

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 12.08.2019

Rafał B ......k ip: 188.137.41.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Polecam, dobra atmosfera, nie trzeba długo czekać na jazdy, praktycznie można dziennie jeździć. Wszystko perfekcyjnie, zdane za 1 i testy i praktyczny.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
2

ocena z dnia: 31.07.2019

Agnieszka Rozkosz

Agnieszka Rozkosz
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Polecam!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
AM

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 26.07.2019

ip: 5.173.99.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Bardzo mili, elastyczni instruktorzy szczególnie polecam Pana Adama, na kategorie związane z motorami.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 26.07.2019

Marcin Wieczorek

Marcin Wieczorek
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Bardzo mili instruktorzy, nie musiałem długo czekać na kolejne jazdy.

Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!