6 018

Ośrodków

146 748

Opinii

101 376

Zaufanych Opinii

4 387

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (1)SZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

bardzo dobry
(ocena z dnia 23.06.2014)
Bardzo dobrze wykwalifikowany OSK. Przyjazna atmosfera podczas wykładów jak i jazd. Bardzo dobre podejście do kursanta- tłumaczenie popełnionych błędów i podpowiedzi jak dany manewr można wykonać dokładniej. Pozytywne wrażenia po odbytym kursie oraz GORĄCO POLECAM ten Ośrodek Szkolenia Kierowców. Przyjdziesz tu się szkolić a na pewno nie pożałujesz!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.03.2014)
Witam! Bardzo dobre przygotowanie z teorii i praktyki. Bezstresowa jazda , bardzo dobre wytłumaczenie w kwestii popełnionego błędu. Bardzo miły , cierpliwy i wyrozumiały instruktor . Bardzo mi się podoba że zajęcia praktyczne są z pod domu kursanta i polecam ten ośrodek jazdy po prostu Super szkoła !!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.11.2013)
Bardzo dobre przygotowanie z zakresu teorii jak i praktyki. Bezstresowa nauka jazdy, bardzo dobre wytłumaczenie wielu kwestii przyprowadzenia samochodu. Bardzo miły, cierpliwy, wyrozumiały instruktor. Polecam i zachęcam do zrobienia kursu na prawo jazdy właśnie w tym ośrodku!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.10.2013)
Bardzo dobre przygotowanie. Instruktor na prawde wyluzowany można porozmawiać posmiać ale co najważniejsze nauczyć sie czegoś nie krzykiem lecz spokojem instruktor wszystko wytłumaczy na spokojnie w razie potrzeby powtórzy tak że każdy zrozumie. Ośrodek szkoleniowy godny polecenia każdemu
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.10.2013)
Bardzo dobre przygotowanie teoretyczne jak i praktyczne ,całkowicie bezstresowa jazda oraz nauka testów ,instruktor cierpliwy i wyrozumiał POLECAM!!!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem