Liczba odwiedzin profilu szkoły: 19720

Szkoła nauki jazdy B-eLka

 
 

DANE TELEADRESOWE

Szkoła nauki jazdy B-eLka
ul. Zwycięstwa 7-9
75-028 Koszalin
tel. 785087890 lub 666610125
b-elka.plSkontaktuj się ze szkołą
 
 

Zdawalność egzaminu państwowego:

 • Za 1 razem

   

  135 (54%)
 • Za 2 razem

   

  61 (24%)
 • Za 3 razem

   

  28 (11%)
 • Za 4 razem

   

  17 (7%)
 • Za 5 razem lub w ogóle

   

  9 (4%)

Suma opinii (283)

 • Bardzo dobry

   

  281 oceny (99%)
 • Dobry

   

  2 oceny (1%)
 • Neutralny

   

  oceny (0%)
 • Słaby

   

  oceny (0%)
 • Bardzo słaby

   

  oceny (0%)

Dodaj opinię | Zobacz opinie

 

FILIE SZKOŁY

Nie dodano żadnych filii szkoły

 

CENNIK I TERMINY KURSÓW

Kat.Cena
kursu
Dodatkowa godzinaBadania lekarskieMateriały dydaktyczneData rozpoczęcia
B1299

35

-

TAK

15-02-2016

OPIS SZKOŁY

Zapraszamy do największej szkoły i wg rankingów ZORD jednej z najlepszych szkół w woj. Zachodniopomorskim (2 miejsce teoria; 3 miejsce praktyka).

Zdecyduj się na szkołę, która prowadzi (wiele szkół w ogóle tego nie robi!!!) zajęcia teoretyczne pozwalające zdać nowy egzamin teoretyczny.

Zapraszamy codziennie od 9-16 (piątek do 15) do naszej siedziby i..... zapoznanie się z nami, z panującymi u nas warunkami jak i po wszelkie informacje dotyczące zapisu czy też samego szkolenia.

Zapraszamy do zapisania się na nowy kurs. Wierzymy, że zarówno warunki jak i nasz poziom przygotowania i działania "w kierunku naszego klienta" pozwoli obecnym na sali osobom poczuć różnicę jaką mamy nadzieję, że tworzymy naszymi staraniami o Państwa komfort i poczucie dobrze zainwestowanego czasu. Dziękujemy za zaufanie i wierzymy, że wspólnie w sposób profesjonalny spełnimy Państwa marzenia o zdobyciu PRAWA JAZDY KAT.B.

Zapraszamy na rozpoczęcie nowego kursu prawa jazdy kat. B. Kurs rozpoczyna się dnia 15-02-2016 w naszej sali wykładowej przy ul. Zwycięstwa 7-9 (obok galerii Kosmos) 2 piętro, sala nr 2. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji 785 087 890 i 666 610 125 lub zapraszamy na naszą stronę www.b-elka.pl. Dołącz do tych co dzięki nam już uzyskali prawo jazdy!!!!

Szkoła jazdy B-eLka powstała w 2012 roku jako część firmy P.H.U. Lech Żymierski. Decyzja została dokładnie przemyślana, a działania dokładnie zaplanowane. Postawiliśmy przed samymi sobą bardzo wysokie wymagania dotyczące jakości nauczania jak i skuteczności naszego działania. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku stworzyliśmy szkołę nauki jazdy, której głównym zadaniem i celem będzie właściwe przygotowanie kursantów do bezpiecznego i sprawnego poruszania się po drogach.

Jako jedna z niewielu szkół nauki jazdy w Koszalinie oferujemy kompleksowe i profesjonalne szkolenie oparte na idei ukierunkowanej na naszych kursantów a nie na samych siebie. Chcemy w niedalekiej przyszłości wyznaczać kierunek i standardy jakimi kierować się będą szkoły prawa jazdy na naszym terenie. Od najlepszych nauczyliśmy się najlepszego, dodając do tego naszą pasję, zaangażowanie i ambicję bycia najlepszymi. Staramy się ciągle rozwijać i budować ośrodek szkolenia kierowców będący wykładnikiem Waszych oczekiwań. Dlatego też nie traktujemy jako pustego sloganu starego przysłowia: „jeżeli jesteś z naszych usług zadowolony powiedz to innym, jak nie – powiedz to nam”. Oczekujemy na wszelkie Państwa uwagi i opinie mogące zmienić na lepsze pracę naszej szkoły.

Chcemy aby każdy z Państwa kończąc u nas szkolenie miał poczucie, że zrobiliśmy wspólnie wszystko aby mogli Państwo osiągnąć swój cel w sposób nie przysparzający większych problemów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że egzamin na prawo jazdy jest przeżyciem stresującym i pod wpływem tegoż i emocji można popełnić błąd. Dlatego też dołożymy wszelkich starań aby jazda stała się dla Państwa czymś jak najbardziej naturalnym i czymś z czego będą Państwo czerpać przyjemność – bo tak właśnie jest. Przekonają się Państwo, że nawet jazda podczas egzaminu będzie dla Państwa mniej stresująca a co za tym idzie bardziej pewna. Jazda samochodem to wielka przyjemność pozwalająca na pokonywanie samodzielnie odległości i poznawaniu rzeczy dotychczas niepoznanych – POZNAJCIE Z NAMI ŚWIAT CZTERECH KÓŁEK!

 

GALERIA

 

INSTRUKTORZY

Lech Żymierski

Maciej Snoch

Jacek Kołcz

Roman Tarkowski

Marek Małanecz

Zbigniew Miler

Sandra Gizińska

B-eLka

 

DODAJ NOWĄ OCENĘ SZKOŁY

Dodaj teraz swoją opinię o szkole!

12345Zaznacz ilość gwiazdek.
1 gwiazdka to najgorsza ocena, 5 gwiazdek to najlepsza ocena.
 
 
 
 
 
 
 
 
 • Plusy
 • Minusy
 
 
Dodaj opinię
Prosimy o podanie obiektywnej opinii, która pomoże przyszłym kursantow w wyborze szkoły. Dodając opinię akceptujesz regulamin.
 

Szkoła nauki jazdy B-eLka - opinie:

Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
B-elka !! Najlepsza szkoła w Koszalinie! Godna poleceniu :) Świetna atmosfera,wykłady bardzo ciekawe prowadzone przez Lecha Żymierskiego był również moim instruktorem i cieszę się ,że akurat trafił mi się on . Jestem wdzięczna mu ponieważ jest to osoba bardzo wymagająca i przykładająca się do swojej pracy. Potrafi bardzo dobrze tłumaczyć a przy popełniających błędach wytłumaczyć dany błąd. Osoba szczera i miła. Nie zawiodłam się na moim instruktorze ! Mogę przyznać ,że jest mistrzem w tym co robi :) oby tak dalej. Teoria oraz praktyka zdana za pierwszym razem dzięki Lesiowi !! :) Nie zawiódł mnie ani razu :) do samego egzaminu był razem ze mną! takich instruktorów to tylko spotykać !! :) Jeśli chcesz zdać z takim świetnym wynikiem jak JA to tylko do Lecha!!! :):) Nie ma co czekać wybieraj szkolę B-elka :)
Plusy

atrakcyjna cena, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 11.02.2016

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
Radek U .......i ip: 46.112.35.....
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Zajęcia z teorii fajnie i luźno prowadzone. Jeśli chodzi o jazdę, to instruktor Jacek był bardzo cierpliwy i wyrozumiały :) Polecam b-eLkę, cieszę się, że to akurat tutaj miałem okazję się uczyć jeździć!
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 30.01.2016

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Moim zdaniem szkoła idealna! Zajęcia świetnie przygotowały mnie do egzaminu teoretycznego, a co najważniejsze panowała miła atmosfera. Wykłady były prowadzone w zrozumiały dla każdego sposób i bardzo ciekawy z wykorzystaniem zabawnych historyjek z życia wziętych. Moim instruktorem był Pan Marek. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z osobą tak cierpliwą i wyrozumiałą. Dokładnie mi tłumaczył jakie popełniam błędy i na co musze zwrócić koniecznie uwagę i miał zdrowe podejście do wszytkiego dlatego przedewszytkim panowała luźna atmosfera, co poskutkowalo perfekcyjnym przygotowaniem do egzaminu praktycznego.Nie było problemu z godzinami jazd, łatwo można było się dogadac. Jeżeli chcesz dobrze przygotować się do egzaminu na prawojazdy i wygrać z ZORDem 2:0 tak jak Ja wybierz Szkołę nauki jazdy B-elka ☺
Plusy

ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 28.01.2016

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Jeśli chcecie zdobyć upragnione prawko - to tylko TU!! Na początku spotkałam się z SZEFEM... W kilku słowach opisał mi co i jak będzie wyglądało, zatem nerw szybko minął ;) Wiedziałam już z czym będę musiała się zmierzyć. Dostałam materiały do nauki i po tygodniu ich przyswajania zaliczyłam egzamin teoretyczny :D 100% pozytywnych odpowiedzi za pierwszym podejściem!! Przyszedł czas na jazdę. I tu powiem szczerze się obawiałam... Kto będzie na tyle szalony, żeby oddać mi swoje auto!? Moją instruktorką była piękna blondynka - Edyta. Niech Was nie zmyli Jej anielski wygląd - ma dziewucha pazur ;P Jeździłam tylko z Nią i cieszę się, bo wiedzę jaką mi przekazała zabiorę do grobu. Na każde pytanie dostawałam szczegółową i wyczerpującą odpowiedź - także nie bójcie się pytać. Instruktorzy są dla nas :) Czasem spokojnie, a czasem z hukiem, raz w ciszy, a raz w niekończącym się śmiechu - tak upływały mi godziny przyswajania wiedzy praktycznej. Ok, godziny wyjeżdżone, miasto oblatane, znam już każdą dziurę, każdy znak, parking, robię łuk z zamkniętymi oczami... Wszystko dzięki Tej szkole, wszystko dzięki Edycie <3 Lecę na egzamin... Przed oczami instruktorka, jej wszystkie uwagi i porady... Serducho na dłoni, żołądek ściśnięty do granic wytrzymałości i ..... JEST!! Zdane!! Za pierwszym razem!! Do zobaczenia na drodze :) Mobilki... mobilki...
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 20.01.2016

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: TYLKO jazdy doszkalające
 • Ilość podejść do egzaminu: 0
Zdecydowanie najlepsza w K-linie ;) Indywidualne podejście do przyszłych kierowców, cierpliwość i opanowanie w każdej sytuacji ;) Bez większych problemów z ustalaniem terminów i czasu trwania jazd. I przede wszystkim nie było nudno :D Z instruktorów polecam Edytę, można się dogadać, nie spina się o głupoty i nie nawija bez przerwy o niczym. Wiek też jest zaletą w tym przypadku, szczególnie że nie wpływa na jakość szkolenia. Polecam ;)
Plusy

dobra atmofsera, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 20.01.2016

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Najlepsza szkoła w Koszalinie. Dobre podejście do kursanta. Kontakt bardzo dobry. Pomoc pod każdym względem. Polecam instruktora Edyte. Świetne ma podejście do kursanta. Jak najbardziej polecam tą szkołę nauki jazdy.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 20.01.2016

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Serdecznie polecam tę szkołę jazdy! Profesjonalne wykłady bardzo dobrze przygotowujące do zdania egzaminu teoretycznego oraz wyrozumiali i rzetelni instruktorzy. Dzięki temu zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem. Jeszcze raz polecam!
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 06.01.2016

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Szkoła na baardzo wysokim poziomie. Sympatyczni ale i wymagający instruktorzy. Na teorii mnóstwo przykładów z życia, dzięki czemu łatwiej wszystko zapamiętać. Świetna atmosfera, egzamin zdany za pierwszym razem. Bez wątpienia najlepsza szkoła w Koszalinie, serdecznie polecam !
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 05.01.2016

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: TYLKO jazdy doszkalające
 • Ilość podejść do egzaminu: 0
Najlepsza szkola pod słońcem. Najlepsi instruktorzy. Pełen profesjonalizm. Lepszych nigdzie nie znajdziecie :)
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 29.12.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Rewelacyja szkoła! Serdecznie polecam! Znakomita i profesjonalna kadra czynią z tej szkoły coś niezwykłego :) Wykłady ciekawe i przeprowadzane w nowoczesny sposób na wysokim poziomie :) mili ludzie, fajna atmosfera. Jako instruktora polecam Pana Maćka instruktora z powołania :) Sypamtyczny człowiek, który wszystko doskonale tłumaczy (raz a porządnie ^_^ ) jak na jazdy to tylko do niego ^^ punktualny idący na rękę. Najlepszy w Koszalinie! :) POLECAM SZKOŁE B-ELKA oraz INSTRUKTORA MAĆKA :))
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 28.12.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Świetna szkoła jazdy! Jeździłam z Panem Markiem( profesjonalny instruktor ,bardzo miły i cierpliwy,wszystko dokładnie tłumaczy) Polecam serdecznie! :)
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmofsera, dobra organizacja, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 16.12.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
Natalia D .... ip: 89.239.96.....
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: TYLKO jazdy doszkalające
 • Ilość podejść do egzaminu: 0
POLECAM SERDECZNIE SZKOŁĘ NAUKI JAZDY - B-eLka !!! 100% ZADOWOLENIA Z NAUKI JAZDY ! 100% POZYTYWNEJ ATMOSFERY I ENERGII ! 100% PROFESJONALIZMU ! 100% ZAANGAŻOWANIA ! 100% CIERPLIWOŚCI ! 100% WYROZUMIAŁOŚCI ! POLECAM RAZ JESZCZE W 100 % !!! ;)
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 15.12.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Bardzo mile i skutecznie spedzony czas na teorii i praktyce ;-) wyrozumiali i skuteczni :-) polecam, dobre przygotowanie do egzaminu i jazdy na codzien Polecam serdecznie. PS. Bardzo fajne promocje
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 14.12.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Polecam serdecznie szkole jazdy b-elka. Zdalam egzamin praktycxny za pierwszym razem a wezystko za sprawa bardzo milego i cierpliwego instruktora. Instruktorzy przygotowuja doskonale do egzaminu i calkowicie Bezstresowo. Przygotowanie do egzaminu teoretycznego rowniez genialne. Nie trzeba wiele poswicac czasu w donu poniewaz wezystkie informacje byly przekazywane na zajeciach. Gdybym miala jeszcze raz wybierac szkole wybralabym b-elke!!
Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 14.12.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Bardzo polecam szkołę jazdy B-elka, fajna atmosfera, bardzo dobry cykl nauczania, trafił mi się jeden z najlepszych instruktorów w mieście więc powinnam mu podziękować za moje prawo jazdy, wydaje mi się, ze Belka to najlepsza szkoła w Koszalinie ! :)
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 14.12.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Wykłady z teorii prowadzone w przystępny i zrozumiały sposób, z dodatkiem humorystycznych anegdotek oraz sytuacji drogowych prosto z życia. Ze względu na domniemane wprowadzenie nowych przepisów na początku nowego roku, na moim kursie było bardzo osób, jednak to coś przecież oznacza. Jeździłem z p. Romkiem, którego szczerze polecam. Cierpliwy, opanowany i punktualny, bardzo dobrze mi się z nim jeździło. Dodatkowo 100zł za zdanie dwóch egzaminów za pierwszym razem jest również dobrą motywacją. Szczerze polecam :)
Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 09.12.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
Krystian P ....l ip: 79.135.173.....
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Wszystko najlepiej, jak się da. Mimo kilku problemów z mojej strony, instruktorzy zawsze mili i pomocni, dzięki nim zdałem praktykę za pierwszym razem. Gorąco polecam!
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 05.12.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
Halszka G ....k ip: 109.243.37.....
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Polecam każdemu, kto ma zamiar zasiąść za kierownicą! Rzetelne przygotowanie, dużo wskazówek, elastyczność czasowa i zaangażowanie - 10/10 :)
Plusy

atrakcyjna cena, dobra atmofsera, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 03.12.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
Andrzej B ....t ip: 89.239.118.....
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Ludzie ktorzy pracuja w tej firmie sa rzetelni , pomocni kursantowi oraz znaja sie na tym co robia. Z calym szacunkiem do calej zalogi moge z czystym sumieniem polecic B-elke:-) .
Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 02.12.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Ocienam szkole na naprawde profesjonalna. Miła atmosfera, wykłady super wytłumaczone, instruktorzy kompetentni, mi udało sie wygrać 2;0, jestem bardzo zadowolona. Polecam ! :)
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 30.11.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Szkoła wrta polecenia ;) świetna kadra,. Teoria prowadzona rewelacyjnie! :)
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, profesjonalizm

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 26.11.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
Jakub D ..........i ip: 77.115.24.....
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Super szkoła jazdy. Instruktor Roman bardzo pogodny, uprzejmy i opanowany. Wykłady prowadzone w sposób klarowny.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 25.11.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Super szkoła jazdy. Instruktor Roman bardzo pogodny, uprzejmy i opanowany. Wykłady prowadzone w sposób klarowny.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 25.11.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
Sylwia M ..........a ip: 83.145.152.....
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Wykłady prowadzone w sposób prosty i zrozumiały (podawane przykłady a nie klepanie ze slajdów). Część praktyczna - uzyskałam odpowiedzi na moje pytania oraz wątpliwości. Serdecznie polecam ą szkołę. Pozdrawiam
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 25.11.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 3
Szkoła B-elka jest najlepsza w Koszalinie! Instruktorzy są punktualni, mili i bardzo profesjonalni, w szczególności pan Romek :) Wykłady Pana Lecha są bardzo ciekawe! Atmosfera super , zero stresu. Polecam :)
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 18.11.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
Karina O .....a ip: 95.40.50.....
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Zakończone- zaliczone :). Wykłady całkiem ok jak na wykłady. Sporo wiedzy przekazanej w ciekawy sposób. Jazdy troszkę rozwleczone w czasie ale taki czas. W sumie dobrze zaplanowane i z pomysłem na końcowy sukces w ZORD. Jak mawiano na wykłądach wygraliśmy 2:0. B-eLka dziekuję bardzo
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 18.11.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
Monika P .....a ip: 83.11.80.....
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Nie wiem co to znaczy zła atmosfera podczas jazd! Każde spotkanie z moim instruktorem było czysta przyjemnością, pan zawsze wykazywał sie wielka cierpliwością, zrozumieniem i nigdy, nawet kiedy popełniałam najgłupsze błędy, nie podniósł na mnie głosu. Instruktor zawsze robił wszystko, co w jego mocy, aby dopasować godziny jazd tak, by mi pasowały, to dzieki niemu pokochałam jazdę samochodem! Polecam te szkole jazdy wszystkim goraco, na pewno sie nie zawiedziecie :)
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 18.11.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: TYLKO jazdy doszkalające
 • Ilość podejść do egzaminu: 0
Świetna szkoła polecam bardzo ja jestem bardzo zadowolona...
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 18.11.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Wyklady bardzo mi sie podobały, interaktywne i z uwagą na jednostki. Atmosfera tez była fajna, godziny dostosowali do nas. Ale jazdy..Leszka nie polecam (chyba , ze nie wkurza Cię jak ktoś podczas lekcji załatwia swoje sprawy przez telefon i flirtuje z kursantkami , znaczy ladniejszymi ) niby go wylosowalam, a jeździłam jeszcze z wówczas nową Edytą (spoko jest, ale troche chaotycznie mówiła, ale moze musiała sie wprawić po prostu) i Zbyszkiem ( poleeeeecam ! Spokojnie tłumaczy , nie spina sie jak Lechu i to do mnie bardziej trafiło niż wrzaski L. I wg człowiek taki w porządku ). Średnie rozwiazanie , bo niektóre elementy każdy inaczej tłumaczył. Umówić sie na lekcje po południu nawet z tygodniowym wyprzedzeniem było trudno, maja wielu kursantów , dlatego trudno o elastyczność. Motywujące , ze można sobie zarobić jeśli polecisz komuś szkole (dziś bym nie poleciła, bo lepiej pójść gdzieś gdzie maja spoko wyniki i mniej kursantów ) i zdasz wszystko za pierwszym. Ucieszyłam sie , ze LesZek zapłacił mi stówkę za zdanie wszystkiego za pierwszym, bo nie raz mi powiedział ,ze jak tak będę jeździła to nie zdam. Fuck yea.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobry stan pojazdów, punktualność

 
Minusy

częste zmiany instruktorów, instruktor załatwia prywatne sprawy w czasie jazd, problemy z umawianiem na jazdy

 

ocena z dnia: 14.11.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Swietne przygotowanie do egzaminu państwowego, cierpliwość ze strony nauczyciela.Nauka teori przeprowadzana także super w miłej atmosferze. Polecam Pełen profesjonalizm
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobry stan pojazdów, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 11.11.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B1
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Wszystko w jak najlepszym porządku, trochę stresu lecz instruktorzy jak najbardziej przyjaźnie nastawieni. Teoria wytlumaczona w 100%. Polecam jak najbardziej.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobry stan pojazdów, elastyczność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 09.11.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Witam, szkołę polecił mi znajomy, a na kurs zapisałem się spontanicznie. Bardzo dobrze uczą teorii, wykłady z Panem Leszkiem w miłej atmosferze, więc jak ktoś uczęszczał na wykłady to nie powinien mieć problemów ze zdaniem. Jazdy miałem z Panem Romanem, nie znam bardziej cierpliwego człowieka, profesjonalne podejście, elastyczne terminy, miła atmosfera instruktor z powołania jak nic! Cena kursu też na plus. Jedyne co mi pozostaje to serdecznie polecić tę szkołę. Pozdrawiam
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 02.11.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Zdałem za pierwszym razem, jazdy odbywały się z panem Romkiem, instruktorem z powołania, spokojna i miła atmosfera w samochodzie na pewno odegrała dużą role. Pozdrawiam serdecznie
Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, instruktor “z powołania”

 
Minusy

długi czas trwania kursu

 

ocena z dnia: 27.10.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Teoria prowadzona w bardzo przyjemnej atmosferze, zdana za pierwszym razem. Instruktor (pan Jacek w moim przypadku) mega cierpliwy i wszystko w fajny sposób wytłumaczył, dzięki temu praktyka także zdana za pierwszym. Polecam tę szkołę :D
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 26.10.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Wykłady bardzo przydatne i prowadzone w ciekawy sposób. Pan Roman świetnie przygotował mnie do egzaminu przez połączenie dużej ilości cierpliwości i świetnej atmosfery na jazdach. Polecam serdecznie b-eLkę wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyborem szkoły jazdy w Koszalinie - lepszej nie znajdziecie! :)
Plusy

atrakcyjna cena, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 24.10.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
Michał O .......i ip: 188.146.69.....
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Wszytsko w jak największym porządku, godziny dopasowane do mnie a nie do instruktora, dobra atmosfera. Ze strony instruktora otrzymałem profesjonalna pomoc i naukę; ) Polecił mi znajomy, ja polecam dalej!
Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 19.10.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
Alan B ... ip: 31.174.83.....
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Super szkoła,jak dla mnie najlepsza z miasta ;) Polecam super instruktorów Pana Zbycha, Lecha i Łukasza ;)
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 17.10.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Powiem krótko, polecił mi tą szkołę znajomy, teraz ja polecam ją moim znajomym. Nauka jazdy przebiegała pod okiem Pana Maćka. Znakomity nauczyciel. Konkretnie, stanowczo oraz przede wszystkim profesjonalne podejście do nauczania kursanta ;)
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 17.10.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
Alan M ......i ip: 83.20.71.....
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Bardzo dobra szkoła, w pełni przygotowuje do egzaminu teoretycznego i praktycznego. Polecam instruktora Maćka, opanowany i posiadający rozległą wiedzę instruktor, jazdy spędzałem w miłej atmosferze a same egzaminy zdane za pierwszym bez większego problemu! Z czystym sumieniem POLECAM tę szkołę jak i instruktora!!
Plusy

atrakcyjna cena, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 05.10.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
Oliwia M ....a ip: 46.76.85.....
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Super szkoła, pełny profesjonalizm i wspaniała atmosfera zarówno na kursie teoretycznym jak i praktycznym, polecam !!!!!
Plusy

ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 02.10.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Świetna szkoła , a nawet najlepsza w Koszalinie :D Pan Lechu prowadził bardzo fajnie zajęcia z teorii , było dużo śmiechu i nikt się nie nudził.Co do instruktora jazdy , Pan Roman jest świetny , opanowany , lubi żartować , a co najważniejsze nie krzyczy i świetnie tłumaczy . Wybierając tę szkołę , sugerowałem się opiniami , nie zawiodłem się ani trochę !! Polecam , NAJLEPSZA SZKOŁA EVER !
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 02.10.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Świetna szkoła godna prawdziwego polecenia! Teoria ciekawie wykładana więc łatwo i na długo się zapamiętuje. Najlepszy instruktor oczywiście Pan Maciek, szybko i sprawnie uczy tego co najważniejsze :) Jeśli masz dylemat pomogę Ci go rozwiązać - Idź prosto do BeLki i rozpocznij jazdę z Panem Maćkiem. Najlepszy wybór- POLECAM!
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 28.09.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Świetna Szkoła! Przed kursem miałem prawie zero doświadczenia za kierownicą... Egzamin zdany za drugim razem, ale bezbłędnie. Nie ma się do czego przyczepić. Serdecznie polecam!
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 18.09.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
Ola M .....k ip: 5.172.238.....
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Bardzo polecam, wykłady prowadzone w ciekawy i zrozumiały sposób, bezstresowe jazdy dzięki cierpliwym instruktorom. Naprawdę nie zawiodłam się na B-elce, zarówno szkolenie teoretyczne, jak i praktyczne były dla mnie przyjemnością. Pracownicy są pomocni, szybko można umówić się np. na egzamin wewnętrzny, warto też zwrócić uwagę na oryginalne promocje, które dodatkowo motywują oszczędnych do nauki jazdy :)
Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, profesjonalizm

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 15.09.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
Pawel N ...k ip: 188.146.140.....
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: TYLKO jazdy doszkalające
 • Ilość podejść do egzaminu: 0
Witam Ja po 20 latach prowadzenia samochodu zostałem poproszony przez starostwo o sprawdzenie swoich umiejętności jako kierowca...:) (przekroczone 24 punkty karne). Za namową innych "doświadczonych" w tego typu sytuacjach zapisałem się na jazdy doszkalające, w szkole u Pana Leszka. Okazało się to być wyjątkowo dobrą decyzją , nie mam wątpliwości,iż zdany za pierwszym razem egzamin (teoria i praktyka) nie byłby możliwy, gdyby nie fachowa pomoc instruktorów z B-elki. Profesjonalnie, rzeczowo, punktualnie. Dziękuje i polecam. PN.
Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 14.09.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: TYLKO jazdy doszkalające
 • Ilość podejść do egzaminu: 0
Trafiłam do tej szkoły dzięki tej stronie, spędziłam tu tylko godziny doszkalające ale na nich nauczyłam się o wiele więcej niż na 30 godzinach w innej szkole, trafiłam pod skrzydła wspaniałego instruktora Romana, który ze stoickim spokojem mówił co robię źle, udzielał wiele cennych rad i wskazówek,które na egzaminie okazały się bardzo pomocne, trasa na egzaminie była mi bardzo znana, nic nie było zaskoczeniem. Z ta szkołą nie da się nie zdać, Najlepsza szkoła w mieście:) pozdrawiam i do zobaczenia na drodze:D
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 08.09.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Najlepsza szkoła na świecie, wszystko zdane za pierwszym razem !! Polecam B-elkę i najlepszego instruktora p. Maćka.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 26.08.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy w Koszalinie - zarówno interesująco prowadzone zajęcia z teorii jak i cierpliwość oraz doświadczenie instruktorów (tu w moim przypadku szczególne brawa należą się panu Romanowi) potrafią świetnie przygotować kursanta do egzaminu :)
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 20.08.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Bez wątpienia najlepsza szkoła w Koszalinie,jak najbardziej polecam. Teoria i Praktyka zdane za pierwszym razem mówią same za siebie :)
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmofsera, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 20.08.2015

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
Monika F .........r ip: 83.11.144.....
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: TYLKO jazdy doszkalające
 • Ilość podejść do egzaminu: 0
Wspaniała szkoła! :) co prawda w tej szkole miałam tylko godziny doszkalające,ale w ciągu nich nauczyłam się więcej niż podczas 30 godzin z moim instruktorem z innej szkoły... Bardzo dziękuje p. Lechowi za cierpliwość za wszystkie rady i wskazówki.Profesjonalista:-) Nie mogę też pominąć Pana Zbyszka :-):) żałuje tylko,że nie miałam od początku kursu w tej szkole,bo dopiero po jazdach w B-elce zobaczyłam ile jeszcze mogę się nauczyć Moja rada dla tych, którzy się wahają przed rozpoczęciem kursu: dużo wiary w siebie i samozaparcia, a z najlepszymi instruktorami wszystko się uda.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 19.08.2015

 
 

Aby edytować kartę szkoły wpisz poniżej adres e-mail na który chcesz otrzymać dostęp do logowania.

 

MIASTA

Zobacz wszystkie

WOJEWÓDZTWA