Liczba odwiedzin profilu szkoły: 3870

Auto Szkoła SŁAWEK

 
 

DANE TELEADRESOWE

Auto Szkoła SŁAWEK
Jana Pawła II 45
05-500 Piaseczno
tel. 227267345,609254939
www.slawek.auto.plSkontaktuj się ze szkołą
 
 

Zdawalność egzaminu państwowego:

 • Za 1 razem

   

  3 (60%)
 • Za 2 razem

   

  (0%)
 • Za 3 razem

   

  2 (40%)
 • Za 4 razem

   

  (0%)
 • Za 5 razem lub w ogóle

   

  (0%)

Suma opinii (8)

 • Bardzo dobry

   

  5 oceny (63%)
 • Dobry

   

  1 oceny (13%)
 • Neutralny

   

  oceny (0%)
 • Słaby

   

  1 oceny (13%)
 • Bardzo słaby

   

  1 oceny (13%)

Dodaj opinię | Zobacz opinie

 

FILIE SZKOŁY

Nie dodano żadnych filii szkoły

 

CENNIK I TERMINY KURSÓW

Kat.Cena
kursu
Dodatkowa godzinaBadania lekarskieMateriały dydaktyczneData rozpoczęcia
A1700

80

-

TAK

19-10-2015 godz 18

A11600

80

-

TAK

19-10-2015 godz18

B1500

50

-

TAK

19-10-2015 godz 18 PROMOCJA!!!

C2300

90

-

TAK

19-10-2015 godz 18

B+E1400

80

-

TAK

19-10-2015 godz 18

C+E2100

100

-

TAK

19-10-2015 godz 18

A21700

80

-

TAK

19-10-2015 godz 18

AM1100

80

-

TAK

19-10-2015 godz 18

OPIS SZKOŁY

Auto szkoła SŁAWEK została założona przez absolwenta Politechniki Warszawskiej wydziału Transportu,mgr inż. Sławomira Mizerskiego w 2004 roku.Prowadzimy szkolenia dla kandydatów na kierowców w zakresie kategorii : AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E. Zajmujemy się także szkoleniem kierowców zawodowych w zakresie kwalifikacji wstępnej i okresowej.
Dzięki nauce w naszym ośrodku zdobędziesz i udoskonalisz niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną, jaka jest potrzebna do uzyskania upragnionego prawa jazdy. Nie tylko zdasz egzamin, ale staniesz się kierowcą dobrym, świadomym i odpowiedzialnym. Staramy się robić wszystko by spełniać oczekiwania naszych kursantów. Szkolenia są prowadzone pod czujnym okiem wyrozumiałych i cierpliwych instruktorów z wieloletnią praktyką na pojazdach identycznych jak egzaminacyjne.
Mamy bardzo wysoki wskaźnik zdawalności za pierwszym podejściem! Pamiętamy,że Twój sukces jest naszym sukcesem,a każdy zadowolony klient to najlepsza reklama dla naszej szkoły. W naszym ośrodku podczas nauki,żaden z uczestników szkoleń nie jest pozostawiony sam sobie. Z nami nauczysz się jeździć po terenie całej Warszawy, i na koniec przekonasz się, że to nic strasznego.
Efektem końcowym szkolenia jest kursant solidnie przygotowany do egzaminu państwowego,a przede wszystkim do realiów panujących na naszych zatłoczonych drogach.
Nie zapominamy również o tych wszystkich, którzy "Prawko" posiadają, ale ze względu na lęk przed samodzielną jazdą lub inne tylko sobie znane powody odkładają Prawo Jazdy do przysłowiowej "szuflady", a mimo to chcieliby jeździć. Chętnie pomożemy - służymy pomocą... PRZEKONAJ SIĘ SAM !!!
Zapewniamy profesjonalną i przede wszystkim bezstresową atmosferę szkolenia.
Jesteśmy do dyspozycji siedem dni w tygodniu od 6 do 23
Szkolimy za rozsądne pieniądze,jednocześnie jakość szkoleń jest u nas zawsze na najwyższym poziomie!!!
Staramy się przełożyć zdobytą wiedzę i doświadczenie na skuteczne oraz nowoczesne szkolenie.
Serdecznie zapraszamy na solidne i uczciwe szkolenia!!!

 

GALERIA

 
 

INSTRUKTORZY

 

DODAJ NOWĄ OCENĘ SZKOŁY

Dodaj teraz swoją opinię o szkole!

12345Zaznacz ilość gwiazdek.
1 gwiazdka to najgorsza ocena, 5 gwiazdek to najlepsza ocena.
 
 
 
 
 
 
 
 
 • Plusy
 • Minusy
 
 
Dodaj opinię
Prosimy o podanie obiektywnej opinii, która pomoże przyszłym kursantow w wyborze szkoły. Dodając opinię akceptujesz regulamin.
 

Auto Szkoła SŁAWEK - opinie:

 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Absolutnie polecam, robiłam prawo jazdy kat. A. Począwszy od teorii kończąc na praktyce bardzo profesjonalne podejście, wykłady ciekawe i dobrze przygotowujące do egzaminu teoretycznego. Jeśli chodzi o praktykę, elastyczne podejście do kursanta, jeździłam od godz. 6:00 do 22:00 cały tydzień. Nie jeździłam nigdy wcześniej motocyklem, ale dobre rady i odpowiednie przygotowanie pozwoliło mi na "ogarnięcie tematu" w miesiąc. Polecam serdecznie Auto szkołę "Sławek" :)
Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 04.10.2015

 
 
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: A2
 • Rodzaj szkolenia: TYLKO jazdy doszkalające
 • Ilość podejść do egzaminu: 0
Zapisałam się do Auto szkoły "Sławek" na jazdę doszkalająca przed egzaminem na motor i była to najlepsza szkoła w której jeździłam. Instruktor zwracał od razu uwagę na moje błędy, tłumaczył mi i pokazywał jak mam wykonywać wszystkie manewry poprawnie, byłam na prawdę miło zaskoczona bo wszystkie jego rady się sprawdzały!! Egzamin niestety zdawałam wcześniej dwa razy i się nie udało ale po tych jazdach pojechałam i zdałam od razu nawet się nie stresowałam ze może mi pójść coś nie tak na placu (a największy problem miałam z wolnym slalomem i ósemka) Żałuje ze się nie zapisałam od razu na kurs do "Sławka".
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 25.09.2015

 
 
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 3
Z przyjemnością wystawiam ocenę Auto Szkole "Sławek ", bo wielką przyjemnością było dla mnie odbywać kurs właśnie tam.Po pierwsze bardzo przystępna cena, bez absolutnie żadnych dodatkowych opłat,, z możliwością rozłożenia na raty. Po drugie profesjonalni i niezwykle cierpliwi instruktorzy,pracujący codziennie od 7 rano do 23, więc można jeździć o dowolnej porze,również w weekendy. Po trzecie bardzo interesujące i wyczerpujące wykłady,jak również materiały szkoleniowe przygotowujące do egzaminu teoretycznego. Polecam każdemu i pozdrawiam pana Sławka i pana Wojtka.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 12.06.2015

 
 
 • Ocena ogólna:

   
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Bardzo dobra szkoła jazdy,profesjonalna w każdym calu.Wykłady prowadzone fachowo,jazdy tylko po trasie egzaminacyjnej.Dużym atutem tej szkoły są pojazdy identyczne jak egzaminacyjne,które są w bardzo dobrym stanie technicznym.Egzamin zdany za pierwszym razem!!!Polecam wszystkim!!!
Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmofsera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 23.02.2015

 
 
 • Ocena ogólna:

   
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 0
Niemili, począwszy od właściciela. Nie umiejący uczyć od podstaw cały czas trasy tylko w Piasecznie. Krzyczący, polecam branie środków na uspokojenie:)
Plusy

brak

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 05.12.2013

 
 
 • Ocena ogólna:

   
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 3
Moje odczucia po ukończeniu kursu w szkole nauki jazdy "Sławek" są raczej pozytywne. Zajęcia teoretyczne prowadzone są dokładnie i sprawnie, także najważniejsze informacje są przekazane kursantom. Natomiast warto byloby się skupić na pytaniach z nowych testów, na których wiele osób niestety polega. Mnie udało się zdać go za pierwszym razem, ponieważ przerobiłam kodeks drogowy. Jeśli chodzi o zajęcia praktyczne to stwierdzam, że 30 godzin w tej szkole to za mało (przynajmniej dla tych co uczą się od zera). biorąc pod uwagę czas dojazdu.na Radarową. Nie wszyscy instruktorzy zwracają uwagę na egzaminacyjne pułapki, o wielu rzeczach dowiedziałam się dopiero podczas jazd doszkalających w innych szkołach, wydaje mi się również, że nie do końca uczą samodzielności na drodze.Mimo wszystko polecam tę.szkołę, ze względu na przyjazną atmosferę, punktualność i sam fakt,że jednak nauczono mnie wszystkiego od podstaw. Polecam w szczególności p. Roberta i p. Sławka, a także p.Adama.
Plusy

brak

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 23.10.2013

 
 
 • Ocena ogólna:

   
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
29.XII.2011r o godz.10 rano przystąpiłam do egzaminu w Warszawie przy ul Radarowej i zdałam go za pierwszym podejściem, chcę polecić szkołę nauki jazdy "Sławek" przy ul. Jana Pawła II 45 w Piasecznie pod Warszawą, bo od niej wszystko się zaczęło. Zajęcia teoretyczne prowadzone rzetelnie, ilustrowane dużą ilością przykładów, wszystkie dokładnie omówione. My, jako uczestnicy byliśmy zachęcani do wypowiedzi na tematy, które były aktualnie przerabiane, byliśmy również na bieżąco z nich odpytywani. Nauka rozpoczynała się punktualnie o określonej godzinie bez żadnych opóźnień. Zajęcia teoretyczne były zakończone wewnętrznym egzaminem i po jego zdaniu każdy z nas otrzymał kontakt do swojego instruktora praktycznej nauki jazdy. Ja zostałam przydzielona do Pana Marcina, który okazał się być kompetentnym, profesjonalnym i bardzo, bardzo skutecznym instruktorem. Zdyscyplinowany, nigdy żadnego spóźnienia czy też skracania wyznaczonego czasu nauki. Żadnych problemów z ustalaniem terminów i częstotliwości jazd. Jeździliśmy do Warszawy i sukcesywne, bardzo gruntowne przerabialiśmy trasy egzaminacyjne - a jak się później okazało znał je bardzo dobrze. Nie zdarzyło się abyśmy nie dotarli w odpowiednim czasie do W-wy i żeby nam tego czasu na coś zabrakło. Musiałam się wprawiać w jazdach po Warszawie w godzinach nocnych (po godz20) i godzinach szczytu komunikacyjnego (ronda przy Żwirki i Wigury oraz przy Hynka z Al.Krakowską jeszcze mi się śnią ). Dziesiątki razy przejeżdżanie skrzyżowań z sygnalizacją i bez, dużych i małych. Ulice dwukierunkowe, jednokierunkowe wąziutkie i te okazałe. Mnóstwo tego było. Jazdy z Panem Marcinem odbywały się w normalnej, spokojnej atmosferze. Wręcz anielsko cierpliwy, uprzejmy i pogodny, żadnego podnoszenia głosu - widać było, że lubi to, co robi i że bardzo mu zależy na jak najlepszym wyszkoleniu delikwenta. Bardzo wymagający i bardzo dokładnie uzasadniał dlaczego ma być właśnie tak a nie inaczej a potem jeszcze powtarzał i powtarzał....... Wszystko to plus moja wielka determinacja sprawiło, że zdałam egzamin za pierwszym podejściem. Dlatego z czystym sumieniem polecam instruktora nauki jazdy Pana Marcina i Auto Szkołę "Sławek". Ja jestem ogromnie zadowolona z tej współpracy a za ok. dwa tygodnie odbiorę MOJE WŁASNE PRAWO JAZDY - ale radocha ! - no i jeszcze dużo nauki przede mną. Chciałam jeszcze powiedzieć, że przed kursem tylko kilka razy usiadłam za kierownicą auta i miałam ledwie mgliste pojęcie na czym polega prowadzenie samochodu. ............................................Napisała : Dorota R.
Plusy

brak

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 30.12.2011

 
 
 • Ocena ogólna:

   
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 0
Uwaga na instruktora Waldka w tej szkole. Chłopak sympatyczny ale nie zna Warszawy przez co boi się wyjeżdżać na miasto, żeby uniknąć trudnych sytuacji. Po kursie okazuje się, że większość godzin spędziło się na prawym pasie Puławskiej stojąc najczęściej w korku, albo na prostej drodze bez skrzyżowań do Konstancina. "Panie Waldku, pan się nie boi..." Najlepiej jeździć z instruktorami z Warszawy, miejscowi znają to miasto od urodzenia, znają skrzyżowania, wiedzą jak, gdzie się poruszać.
Plusy

brak

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 31.10.2011

 
 

Aby edytować kartę szkoły wpisz poniżej adres e-mail na który chcesz otrzymać dostęp do logowania.

 

MIASTA

Zobacz wszystkie

WOJEWÓDZTWA